Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Active
ka: აქტიური

en: Color
ka: ფერი
