Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Color
ml: നിറം
