Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Export
oc: Exportar

en: Length
oc: Longor

en: Active
oc: Actiu

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Lines
oc: Linhas

en: Speed
oc: Velocitat

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Thickness
oc: Espessor

en: Renderer
oc: Motor de rendu
