Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Length
pl: Długość

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Color
pl: Kolor

en: Lines
pl: Linie

en: Drop
pl: Upuść

en: Speed
pl: Prędkość

en: Rotate
pl: Obróć

en: Shape
pl: Kształt

en: Thickness
pl: Grubość

en: Renderer
pl: Silnik renderujący
