Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Length
ta: நீளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Color
ta: நிறம்

en: Rotate
ta: திருப்பு
