Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Reset
uk: Скинути

en: Export
uk: Експортувати

en: Length
uk: Довжина

en: Active
uk: Активно

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Color
uk: Колір

en: Trail
uk: Вантажівка

en: Lines
uk: Рядки

en: Drop
uk: Видалити

en: Speed
uk: Швидкість

en: Corners
uk: Кути

en: Hurricane
uk: Ураган

en: Rotate
uk: Поворот

en: Shape
uk: Форма

en: Thickness
uk: Товщина

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Pulse
uk: Імпульс
