HybridAuth Social Login (7.x-2.1-rc1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Email address
be: Email адрас

en: Age
be: Узрост

en: Language
be: Мова

en: Comment form
be: Форма каменрату

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Толькі адміністратары сайта могуць стварыць новыя акаўнты.

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Who can register accounts?
be: Хто можа рэгiстраваць рахункi.

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: Visitors, but administrator approval is required
be: Наведвальнікі, але патрабуецца пацверджанне адміністратара.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.
