HybridAuth Social Login (7.x-2.1-rc1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Comment form
eu: Iruzkin formularioa

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Address
eu: Helbidea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Close
eu: Itxi

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Who can register accounts?
eu: Nork erregistratu ahalko ditu kontuak?

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: Visitors, but administrator approval is required
eu: Bisitariak, baina kudeatzailearen onespena beharko dute.
