HybridAuth Social Login (7.x-2.1-rc1) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Real name
gl: Nome real

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Age
gl: Idade

en: Language
gl: Idioma

en: Comment form
gl: Formulario de entrada de comentarios

en: User login form
gl: Formulario de acceso de usuario/a.

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Close
gl: Pechar

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Token
gl: Símbolos

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Profile URL
gl: URL do perfil

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Who can register accounts?
gl: Quen pode crear contas?

en: Administrators only
gl: Só administradores

en: Visitors, but administrator approval is required
gl: Visitantes, pero é necesaria a aprobación dos administradores

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada a súa dirección de correo electrónico.
