HybridAuth Social Login (7.x-2.1) - en to gd translation catalogue (18 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Delete
gd: Sguab às

en: Submit
gd: Cuir

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Value
gd: Luach

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: Language
gd: Cànan

en: Country
gd: Dùthaich

en: Weight
gd: Cuideam

en: Settings
gd: Roghainnean

en: User
gd: Cleachdaiche

en: E-mail address
gd: Seòladh puist-d

en: Widget type
gd: Seòrsa a' widget

en: User login
gd: Clàradh a-steach cleachdaiche

en: Link text
gd: Teacsa a' cheangail

en: Close
gd: Dùin

en: Identity
gd: Dearbh-aithne

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gd: Seòladh puist-d dligheach. Thèid gach post-d a chuireas an siostam a chur gun t-seòladh seo. Chan fhaic càch an seòladh is cha dèid a chleachdadh ach nuair a dh'iarras tu facal-faire ùr no naidheachdan no brathan àraid air a' phost-d.
