HybridAuth Social Login (7.x-2.10) - en to jv translation catalogue (48 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Year
jv: Tahun

en: Page
jv: Kācā

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Roles
jv: Parāgā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: User login
jv: Login panganggo

en: Link text
jv: Teks pranala

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Who can register accounts?
jv: Sapa sing bisa ndaftar anggota?

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: Visitors, but administrator approval is required
jv: Dayohé situs, tapi mbutuhaké persetujonan administrator

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
jv: Akun lengkap panganggo [user:name] nang [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.
