HybridAuth Social Login (7.x-2.10) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty
