HybridAuth Social Login (7.x-2.10) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.

en: Visitors
mn: Зочид

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
mn: Зайг зөвшөөрнө; таслал, дундуур зурас, апостоф болон доогуур зурсаас гадна цэг таслыг зөвшөөрөхгүй.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
mn: [site:name]-д [user:name]-ийн хэсгийн мэдээлэл.
