HybridAuth Social Login (7.x-2.10) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Comment form
ug: ئىنكاس جەدۋىلى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Year
ug: يىل

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Address
ug: ئادرېس

en: Day
ug: كۈن

en: User login
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Who can register accounts?
ug: تور بېكەتكە كىملەر تىزىملىنالايدۇ؟

en: Visitors, but administrator approval is required
ug: زىيارەتچىلەر تىزىملىنالايدۇ، لىكىن باشقۇرغۇچىلار تەستىقلايدۇ.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ug: 允许空格；除英文句号（.）、横线（-）、单引号（'）和下划线（_）外的标点符号不允许。
