HybridAuth Social Login (7.x-2.12) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj
