HybridAuth Social Login (7.x-2.12) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Age
ka: ასაკი

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Comment form
ka: კომენტარის ფორმა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Year
ka: წელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Roles
ka: როლები

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
