HybridAuth Social Login (7.x-2.12) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
