HybridAuth Social Login (7.x-2.12) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Age
si: වයස

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
