HybridAuth Social Login (7.x-2.12) - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Age
uk: Вік

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User login form
uk: Форма входу на сайт

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Icon
uk: Іконка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Year
uk: Рік

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Roles
uk: Ролі

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Month
uk: Місяць

en: Address
uk: Адреса

en: Day
uk: День

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: User login
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Process
uk: Обробити

en: Close
uk: Закрити

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: registered user
uk: зареєстрований користувач

en: logged in user
uk: користувач, що увійшов

en: Scope
uk: Область

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Yandex
uk: Яндекс

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: Available
uk: Доступно

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Popup
uk: Спливні

en: Twitter
uk: Твітер

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Destroy session
uk: Закрити сеанс

en: Application ID
uk: ID програми

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Providers
uk: Провайдери

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Birth year
uk: Рік народження

en: Birth month
uk: Місяць народження

en: Birth day
uk: День народження

en: User login block
uk: Блок входу користувача

en: Who can register accounts?
uk: Хто може реєструвати облікові записи?

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Visitors, but administrator approval is required
uk: Відвідувачі, але потрібне схвалення адміністратора

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; заборонено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів, апострофів і символів підкреслення.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
uk: Подробиці облікового запису користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.

en: Widget title
uk: Заголовок віджета

en: Duplicate emails
uk: Дублікати адрес

en: Hide links
uk: Приховати посилання

en: Redirect after login
uk: Переспрямування після авторизації

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Drupal forms
uk: Форми Drupal

en: VKontakte
uk: ВКонтакті

en: Odnoklassniki
uk: Однокласники

en: You are trying to login with email address of another user.
uk: Ви намагаєтесь увійти з адресою іншого користувача.

en: If you are completely sure it is your email address, try to login using your username and password on this site. If you don't remember your password - <a href="@password">request new password</a>.
uk: Якщо ви цілковито впевнені, що це ваша адреса, спробуйте увійти використовуючи ім'я користувача та пароль на цьому сайті. Для нагадування паролю <a href="@password">запитайте його</a>.

en: Authentication providers
uk: Провайдери автентифікації

en: Authentication provider
uk: Провайдер автентифікації

en: Add more identities
uk: Додати більше ідентифікаторів

en: You are trying to delete non-existing identity.
uk: Ви пробуєте видалити неіснуючий ідентифікатор

en: This identity was used to create your account. Please choose another identity to replace it.
uk: Цей ідентифікатор було використано для створення вашого профіля. Будь-ласка оберіть інший для заміни цього.

en: This identity was used to create your account. To delete it you should first add another identity to your account.
uk: Цей посвідчення було використано для створення вашого облікового запису. Аби видалити його, необхідно додати до облікового запису інше посвідчення.

en: Please choose identity for replacement.
uk: Будь-ласка, оберіть ідентифікатор для заміни

en: Identity deleted.
uk: Ідентифікатор видалено

en: You have already registered this identity.
uk: Ви вже використали цей ідентифікатор

en: This identity is registered to another user.
uk: Цей ідентифікатор зареєстрований на іншого користувача

en: User tokens
uk: Користувацькі замінники

en: New identity added.
uk: Новий ідентифікатор додано

en: Application settings
uk: Налаштування додатку

en: Disable username change
uk: Заборона зміни імені користувача

en: User adding the identity
uk: Користувач додає особисті дані

en: User deleting the identity
uk: Користувач видаляє особисті дані

en: Remove password fields
uk: Вилучати поля паролів

en: Display name pattern
uk: Шаблон показуваного імені

en: Install !link module to get list of all available tokens.
uk: Встановіть модуль !link для отримання всіх доступних замінників.

en: Override Real name
uk: Перезапис справжнього імені

en: Users count
uk: Лічильник користувачів

en: Username pattern
uk: Шаблон імені користувача

en: Create username for new users using this pattern; counter will be added in case of username conflict.
uk: Створення імені користувача для новиї користувачів за цим шаблоном. Лічильник буде додано в випадку конфліктів імен.

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Enabled providers icons
uk: Іконки увімкнених провайдерів

en: Single icon leading to a list of enabled providers
uk: Одна іконка, що веде на список увімкнених провайдерів

en: Link leading to a list of enabled providers
uk: Посилання на список увімкнених провайдерів

en: Link or icon title
uk: Посилання або заголовок іконки

en: Icon package
uk: Пакунок іконок

en: Widget weight
uk: Вага віджета

en: Determines the order of the elements on the form - heavier elements get positioned later.
uk: Визначає послідовність елементів форми - більш важкі елементи отримують позиціонується нижче.

en: Remove password fields from user account edit form for users created by HybridAuth.
uk: Видалення полів для пароля з форми редагування облікового запису користувача для користувачів, створених через HybridAuth.

en: Log in using your account with
uk: Увійти через

en: If you are completely sure it is your email address, try to login through %provider.
uk: Якщо ви дійсно впевнені, що це ваша електронна адреса, спробуйте увійти через %provider.

en: You don't have any identities yet.
uk: У вас поки що немає жодного ідентифікатора.

en: Are you sure you want to detach the HybridAuth identity !identity from %user?
uk: Ви дійсно бажаєте від'єднати HybridAuth ідентифікатор !identity від %user?

en: HybridAuth data
uk: Дані HybridAuth

en: Postal code or zipcode
uk: Поштовий індекс

en: HybridAuth identities
uk: Ідентифікатори HybridAuth

en: View HybridAuth identities counts grouped by authentication provider.
uk: Переглянути кількість ідентифікаторів HybridAuth, згрупованих за провайдерами авторизації.

en: Don't allow duplicate email addresses, block registration and advise to login using the existing account
uk: Заборонити однакові електронні адреси, заблокувати реєстрацію і запропонувати авторизуватися використовуючи наявний обліковий запис

en: Current window
uk: Поточне вікно

en: Currently only administrators can create new user accounts. Either change the "Who can register accounts?" option under "Account settings" tab or at the core <a href="!link">Account settings</a>.
uk: Наразі лише адміністратори можуть створюувати нові облікові записи користувачів. Або змініть опцію "Хто може реєструвати облікові записи?" на вкладці "Налаштування облікових записів" або на системній сторінці <a href="!link">Налаштування облікових записів</a>.

en: Follow core
uk: Слідувати системним налаштуванням

en: Select who can register accounts through HybridAuth.
uk: Оберіть, хто може реєструвати облікові записи через HybridAuth.

en: The core settings are available at <a href="!link">Account settings</a>.
uk: Системні налаштування доступні на сторінці <a href="!link">Налаштування облікових записів</a>.

en: Don't require e-mail verification
uk: Не вимагати електронне підтвердження

en: Require e-mail verification
uk: Вимагати електронне підтвердження

en: E-mail verification
uk: Електронне підтвердження

en: You can use any user or global tokens here.
uk: Тут можна використовувати будь-які користувацькі на глобальні замінники.

en: There was an error processing your request.
uk: Під час обробки запиту сталася помилка!

en: You need to verify your e-mail address - !email.
uk: Необхідно підтвердити вашу електронну адресу - !email.

en: Required information
uk: Обов'язкова інформація

en: Please fill in additional information to complete your registration.
uk: Будь ласка, введіть додаткові дані для завершення реєстрації.

en: Choose your username.
uk: Виберіть ваше ім'я користувача.

en: Currently connected to (session data):
uk: Зараз зв'язаний з (дані сесії):

en: If authentication provider doesn't return it, visitor will need to fill additional form before registration.
uk: Якщо провайдер автентифікації цього не надає, відвідувач буде змушений заповнити додаткову форму перед реєстрацією.

en: Display list of enabled providers using overlay
uk: Відображати список увімкнених провайдерів через накладання

en: Add HybridAuth widget to these forms.
uk: Додати до цих форм віджет HybridAuth.

en: Authentication window type
uk: Тип вікна автентифікації

en: HybridAuth identities.
uk: Особисті дані HybridAuth.

en: There are no connected identities.
uk: Приєднані особисті дані відсутні.

en: Roles to choose from
uk: Пропоновані ролі

en: Nobody, only login for existing accounts is possible
uk: Ніхто, можливий лише вхід для наявних облікових записів

en: New popup window
uk: Нове спливне вікно

en: Authentication window height (pixels).
uk: Висота вікна автентифікації (пікселі).

en: There are no HybridAuth identities yet.
uk: У вас поки немає ідентифікаторів HybridAuth.

en: Closing...
uk: Закриття...

en: E-mail verification template
uk: Шаблон електронного підтвердження

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You need to confirm your e-mail address by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and activate your account.
    
    After that, you will be able to log in at [site:login-url] using your [user:hybridauth:provider] account.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ви маєте підтвердити вашу електронну адресу натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати один раз для входу та активації облікового запису.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи ваш обліковий запис від [user:hybridauth:provider].
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: Remove href property from authentication provider links.
uk: Вилучити властивість Href з посилань провайдера автентифікації
