HybridAuth Social Login (7.x-2.13) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Real name
af: Regte naam

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Age
af: Ouderdom

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Roles
af: Rolle

en: E-mail address
af: E-posadres

en: User login
af: Aanmelding

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
