HybridAuth Social Login (7.x-2.13) - en to el translation catalogue (70 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Age
el: Ηλικία

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Comment form
el: Φόρμα σχολίου

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User
el: Χρήστης

en: Year
el: Έτος

en: Page
el: Σελίδα

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Roles
el: Ρόλοι

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Month
el: Μήνας

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Day
el: Ημέρα

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: User login
el: Είσοδος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Destination
el: Προορισμός

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Gender
el: Γένος

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
el: Εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail. Όλα τα μηνύματα e-mail από το σύστημα θα στέλνονται σε αυτή τη διεύθυνση. Η διεύθυνση e-mail δε δημοσιοποιείται και θα χρησιμοποιηθεί μόνο αν ζητήσετε νέο συνθηματικό εισόδου ή αν θελήσετε να παίρνετε κάποιες ειδήσεις ή ειδοποιήσεις μέσω e-mail.

en: registered user
el: εγγεγραμμένος χρήστης

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ευχαριστούμε για την υποβολή αίτησης για λογαριασμό. Ο λογαριασμός σας είναι υπό έγκριση από το διαχειριστή του ιστοτόπου.<br />Στο μεταξύ, ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: Who can register accounts?
el: Ποιος μπορεί να κάνει εγγραφή για λογαριασμό;

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο

en: Visitors, but administrator approval is required
el: Επισκέπτες, αλλά απαιτείται έγκριση από τον διαχειριστή

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
el: Τα κενά επιτρέπονται· τα σημεία στίξης δεν επιτρέπονται, εκτός από τις τελείες, τις παύλες, τις αποστρόφους, και τις κάτω παύλες.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
el: Λεπτομέρειες του λογαριασμού [user:name] στον ιστοτόπο [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλεί στη διεύθυνση e-mail σας.
