HybridAuth Social Login (7.x-2.13) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Age
gu: ઉંમર

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Close
gu: બંધ

en: City
gu: શહેર

en: Identity
gu: ઓળખ

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
