HybridAuth Social Login (7.x-2.13) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: User login form
ne: प्रयोगकर्ता लग-ईन फर्म

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Roles
ne: भूमिका

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।
