HybridAuth Social Login (7.x-2.14) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Real name
bg: Име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: User
bg: Потребител

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторите могат да създават потребителски акаунти.

en: Roles
bg: Роли

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Month
bg: Месец

en: Address
bg: Адрес

en: Day
bg: Ден

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Process
bg: Обработване

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Who can register accounts?
bg: Кой може да регистрира акаунти?

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора
