HybridAuth Social Login (7.x-2.14) - en to fi translation catalogue (76 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subject
fi: Aihe

en: Age
fi: Ikä

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Comment form
fi: Kommenttilomake

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Icon
fi: Ikoni

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Year
fi: Vuosi

en: Page
fi: Sivu

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Address
fi: Osoite

en: Day
fi: Päivä

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Destination
fi: Kohde

en: Process
fi: Suorita

en: Close
fi: Sulje

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fi: Kelvollinen sähköpostiosoite. Järjestelmän sinulle lähettämät sähköpostit menevät tähän osoitteeseen. Osoitetta ei julkisteta ja sitä käytetään vain, jos tahdot tilata uuden salasanan, tai jos haluat saada tiettyjä uutisia tai ilmoituksia sähköpostitse.

en: registered user
fi: rekisteröitynyt käyttäjä

en: logged in user
fi: sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Scope
fi: Kohde

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: Available
fi: Saatavilla

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Kiitos rekisteröitymisestä. Rekisteröitymisesi odottaa parhaillaan ylläpitäjän hyväksyntää.<br />Lähetämme tällä välin sähköpostiosoitteeseesi viestin, jossa on lisäohjeita.

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Profile URL
fi: Profiilin verkko-osoite

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Who can register accounts?
fi: Kuka voi rekisteröidä käyttäjätilejä?

en: Administrators only
fi: Vain ylläpitäjät

en: Visitors, but administrator approval is required
fi: Vierailijat mutta ylläpitäjän hyväksyntä vaaditaan

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fi: Välilyönnit ovat sallittuja; erikoismerkkejä ei sallita lukuunottamatta pisteitä, väli- ja alaviivoja sekä heittomerkkiä.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
fi: Käyttäjätiedot käyttäjälle [user:name] sivustolla [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Tervetulosähköposti on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.

en: Hide links
fi: Piilota linkit

en: Authentication provider
fi: Autentikoinnin tarjoaja
