HybridAuth Social Login (7.x-2.14) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Real name
se: Albma namma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Close
se: Gidde

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
