HybridAuth Social Login (7.x-2.14) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Only site administrators can create new user accounts.
sq: Vetëm administratori i sitit mund të krijojë profile të rinj përdoruesish.

en: Roles
sq: Rolet

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
