HybridAuth Social Login (7.x-2.14) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subject
ur: موضوع

en: Age
ur: عمر

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Comment form
ur: تبصرہ کا فارم

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Icon
ur: آئیکن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Only site administrators can create new user accounts.
ur: صرف سائٹ کے منتظمین ہی نئے صارف اکاؤنٹ بنا سکتے ہیں۔

en: Roles
ur: رولز

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: OpenID
ur: اوپن آئی ڈی)OpenID(

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
