HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Real name
ca: Nom real

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Age
ca: Temps

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Comment form
ca: Formulari de comentari

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Icon
ca: Icona

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Roles
ca: Rols

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Month
ca: Mes

en: Address
ca: Adreça

en: Day
ca: Dia

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Destination
ca: Destí

en: Process
ca: Processa

en: Close
ca: Tanca

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Identity
ca: Identitat

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Tokens
ca: Comodins

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: Scope
ca: Àmbit

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: Available
ca: Disponible

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Popup
ca: Emergent

en: Private key
ca: Clau privada

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Profile URL
ca: URL del perfil

en: Visitors
ca: Visitants

en: Who can register accounts?
ca: Qui pot registrar comptes?

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: Visitors, but administrator approval is required
ca: Visitants, però es requereix aprovació per part de l'administrador

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions, apòstrofs i guions baixos.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
ca: Detalls del compte de [user:name] a [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: S'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Hide links
ca: Amaga els enllaços

en: Authentication provider
ca: Proveïdor d'autenticació
