HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Only site administrators can create new user accounts.
eo: Nur retejestroj povas krei novajn kontojn de uzantoj.

en: Roles
eo: Roloj

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: City
eo: Urbo

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: Google
eo: Guglo

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Who can register accounts?
eo: Kiu povas verki kontojn?

en: Administrators only
eo: nur administrantoj

en: Visitors, but administrator approval is required
eo: vizitantoj sed administrantoj devas akcepti

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
eo: Detaloj de konto por [user:name] ĉe [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Bonvena mesaĝo kun instrukcioj estas sendita al via retpoŝtadreso.
