HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to kn translation catalogue (50 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Real name
kn: ನಿಜವಾದ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Day
kn: ದಿನ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Identity
kn: ಗುರುತು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Yahoo
kn: ಯಾಹೂ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Read
kn: ಓದು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.

en: Proxy
kn: ಪ್ರಾಕ್ಸಿ

en: Read and write
kn: ಓದು ಹಾಗು ಬರೆ

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kn: ಸ್ವಾಗತ ಸಂದೇಶ ಮತ್ತು ಅಗತ್ಯ ಮುನ್ಸೂಚನೆಗಳನ್ನು ಹೊತ್ತ ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ತಮ್ಮ ವಿಳಾಸಕ್ಕೆ ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ.
