HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to mr translation catalogue (36 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Real name
mr: खरे नाव

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Age
mr: वय

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Comment form
mr: टिपण्णी अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Year
mr: वर्ष

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Month
mr: महिना

en: Address
mr: पत्ता

en: Day
mr: दिवस

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Close
mr: बंद

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
