HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
