HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: User
ps: غړی

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Close
ps: تړل

en: Visitors
ps: ليدونکي
