HybridAuth Social Login (7.x-2.15) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Age
sk: Vek

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Icon
sk: Ikona

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Month
sk: Mesiac

en: Address
sk: Adresa

en: Day
sk: Deň

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Process
sk: Spracovanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Tokens
sk: Tokeny

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: Scope
sk: Rozsah

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: Available
sk: Dostupné

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Read and write
sk: Čítať a zapisovať

en: User login block
sk: Prihlasovací blok

en: Who can register accounts?
sk: Kto môže zaregistrovať účty?

en: Administrators only
sk: Len administrátori

en: Visitors, but administrator approval is required
sk: Návštevníci, vyžadované schválenie administrátorom

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia s výnimkou bodky, spojovníka, apostrofu a podčiarkovníka nie je dovolená.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
sk: Podrobnosti o účte používateľa [user:name] na [site:name]

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná na vašu e-mailovú adresu.
