HybridAuth Social Login (7.x-2.16) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Close
am: ዝጋ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
