HybridAuth Social Login (7.x-2.16) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Icon
az: İconka

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: User login
az: Loqin

en: Link text
az: Link mətni

en: Close
az: Bağlı

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Available
az: Mövcuddur

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Display type
az: Ekran növü

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
