HybridAuth Social Login (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Age
oc: Atge

en: Language
oc: Lenga

en: Comment form
oc: Formulari de comentari

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Only site administrators can create new user accounts.
oc: Sols los administrators del site pòdon crear de comptes novèls.

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Address
oc: Adreça

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Close
oc: Tampar

en: City
oc: Vila

en: Identity
oc: Identitat

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Token
oc: Geton (token)

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
oc: Una adreça electronica valida. Totes los messatges d'aqueste sistèma seràn mandats a aquesta adreça. Aquesta adreça serà pas renduda publica, e serà pas utilizada que se volètz obténer un senhal novèl o recebre personalament d'unas nòvas o avertiments.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Account settings
oc: Paramètres de compte

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Profile URL
oc: URL de perfil

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Who can register accounts?
oc: Qual pòt enregistrar de comptes ?

en: Administrators only
oc: Solament los administrators

en: Visitors, but administrator approval is required
oc: Los visitaires, mas l'aprovacion d'un administrator es requesida

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Un messatge de benvenguda amb instruccions addicionals es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.
