HybridAuth Social Login (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Age
he: גיל

en: Language
he: שפה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Address
he: כתובת

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: User login
he: כניסה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Close
he: סגירה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Identity
he: זהות

en: Token
he: אסימון

en: Facebook
he: פייסבוק

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר אלקטרוני תקפה. כל הדואר האלקטרוני מהמערכת יישלח לכתובת זו. כתובת זו לא תהיה פומבית ותשמש רק לצורך חידוש סיסמה או קבלת הודעות מהאתר.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Twitter
he: טוויטר

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: MySpace
he: מייספייס

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Vimeo
he: וימאו

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Visitors
he: גולשים

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Who can register accounts?
he: מי יכול ליצור חשבונות חדשים?

en: Administrators only
he: מנהל בלבד

en: Visitors, but administrator approval is required
he: גולשים, אך נדרש אישור מנהל

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; אסור להשתמש בסימני פיסוק, מלבד נקודה, מקף, גרשיים, וקו תחתי.
