HybridAuth Social Login (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Age
hr: Starost

en: Language
hr: Jezik

en: Comment form
hr: Komentar od

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Only site administrators can create new user accounts.
hr: Samo administator lokacije može otvarati nove korisničke račune.

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Address
hr: Adresa

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: The name %name is already taken.
hr: Korisničko ime %name je zauzeto.

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Who can register accounts?
hr: Tko može otvarati račune?

en: Administrators only
hr: Samo administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
hr: Posjetitelji, no potrebno je odobrenje administratora

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; Interpunkcijski znakovi osim točke, crtice, apostrofa i donje crtice nisu dopušteni.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Poruka dobrodošlice s daljin uputama je poslana na vašu e-poštu.
