HybridAuth Social Login (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Age
lt: Amžius

en: Language
lt: Kalba

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Close
lt: Uždaryti

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Identity
lt: Tapatybė

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Who can register accounts?
lt: Kas gali registruoti naujas paskyras?

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta jums į el. pašto dėžutę.
