HybridAuth Social Login (7.x-2.6) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Age
lv: Vecums

en: Language
lv: Valoda

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Address
lv: Adrese

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Identity
lv: Identitāte

en: Token
lv: Marķieris

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi. Visi e-pasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī noteiktus jaunumus vai paziņojumus e-pastā.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Visitors
lv: Viesi

en: Who can register accounts?
lv: Kurš var reģistrēt kontus?

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lv: Lietotājvārdā drīkst izmantot atstarpes. Pieturzīmju lietošana nav atļauta izņemot punktu, defisi, apostrofu un apakšsvītru.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
