HybridAuth Social Login (7.x-2.6) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
