HybridAuth Social Login (7.x-2.7) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Year
ga: Bliain

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ga: Cuntas bailí ríomhphoist. Seolfar gach ríomhphost ón gcóras chuig an seoladh seo. Ní dhéanfar poiblí do sheoladh ríomhphoist, agus ní bhainfear úsáid as ach más mian leat pasfhocal nua a fháil nó nuacht nó fógraí áirithe a fháil trí ríomhphost.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ga: Tá spásanna ceadaithe, ní cheadaítear poncaíocht seachas lánstadanna,  fleiscíní, uaschamóga agus fostríoca.
