HybridAuth Social Login (7.x-2.7) - en to ml translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Real name
ml: യഥാർത്ഥ നാമം

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: An error has occurred.
ml: ഒരു പ്രശ്നം സംഭവിച്ചിരിക്കുന്നു
