HybridAuth Social Login (7.x-2.8-rc1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
