HybridAuth Social Login (7.x-2.8-rc1) - en to th translation catalogue (39 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Age
th: อายุ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Year
th: ปี

en: Only site administrators can create new user accounts.
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้นที่สามารถเพิ่มบัญชีผู้ใช้ได้

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Month
th: เดือน

en: Address
th: ที่อยู่

en: Day
th: วัน

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Close
th: ปิด

en: City
th: จังหวัด

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
th: อีเมลที่ใช้งานจริง ระบบจะส่งข้อมูลที่จำเป็นไปยังอีเมลนี้ เช่น ส่งรหัสผ่าน โดยระบบจะไม่เปิดเผยที่อยู่อีเมลต่อบุคคลภายนอก

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Who can register accounts?
th: ใครสามารถลงทะเบียนบัญชี ?

en: Administrators only
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้น

en: Visitors, but administrator approval is required
th: ผู้เข้าชม แต่ผู้บริหารจะต้องอนุมัติ

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
th: เครื่องหมายที่ได้รับอนุญาต; เครื่องหมายวรรคตอนที่ไม่ได้รับอนุญาต ยกเว้น  periods, hyphens, apostrophes, และ underscores.
