HybridAuth Social Login (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (54 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Comment form
bo: དཔྱད་གཏམ་རེའུ་མིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Year
bo: ལོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Only site administrators can create new user accounts.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས་སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Day
bo: ཉིན

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bo: ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་ཞིག་དགོས་པ་དང་། བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཡོངས་འདིའི་ནང་སྐུར་རྒྱུ་ཡིན། གློག་ཡིག་འདིའི་ནང་དོན་ཕྱི་ལ་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱ་རྒྱུ་མིན་པ་དང་། གསང་གྲངས་གསར་པ་དང་གསར་འགྱུར་དེ་བཞིན་བརྡ་ཐོ་བཅས་ལེན་སྐབས་གློག་ཡིག་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱ་རྒྱུ་ཡིན།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱས་པར་བཀའ་དྲིན་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་དེས་ད་ལྟ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་ངོས་འཛིན་སྒུག་བཞིན་ཡོད།<br /> དུས་མཚུངས་སུ། དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཞིག་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།

en: Profile URL
bo: ངོ་སྤྲོད་ཀྱི་URL

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Who can register accounts?
bo: སུས་ཐོ་འགོད་བྱས་ཆོག

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: Visitors, but administrator approval is required
bo: དོ་དམ་པས་ཆོག་མཆན་གནང་བའི་ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
bo: སྟོང་འཐེབ་སྤྱད་ཆོག གཞན་ཡང་དབྱིན་ཡིག་རྫོགས་རྟགས. དང་འཕྲེད་ཐིག- དང་དྲངས་རྟགས' དང་འོག་ཐིག_ བཅས་ཀྱི་རྟགས་ལས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱད་ཆོག

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།
