HybridAuth Social Login (7.x-2.8) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।
