HybridAuth Social Login (7.x-2.9) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Close
ast: Zarrar

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
